Darmowa dostawa od 199,00 zł

Hi Little One

( ilość produktów: 8 )

Hi Little One – polska marka zrodzona z pomysłów i potrzeb dzieci

Na polskim rynku nie brakuje produktów dedykowanych najmłodszym. Marki rodzime i zagraniczne „walczą” o naszą uwagę oferując artykuły niezbędne w procesie opieki i wychowywania dzieci. Jak udało się w tym gąszczu zaistnieć kolejnej? Nie wystarczy dobry biznesplan, liczy się pomysł, ale taki nietuzinkowy. I taki zrodził się w głowie mamy trójki dzieci z Torunia. Z obserwacji własnych pociech, ich potrzeb i pomysłów powstała niewielka rodzinna manufaktura oferująca niesamowite produkty dla najmłodszych - Hi Little One.

Co takiego niezwykłego kryją w sobie produkty marki Hi Little One?

Stworzone z myślą o dzieciach i adekwatne do ich potrzeb i potrzeb rodziców – bezpieczne dla pociech i środowiska. Naturalne materiały, minimalistyczny styl, ręczna robota, najwyższa jakość – takich produktów z pewnością na rynku jest niewiele. Wystarczy przyjrzeć się ofercie marki, by poczuć jej ducha, a następnie kupić, wdrożyć do użytkowania i docenić nietuzinkowość i prostotę rozwiązań artykułów dla najmłodszych. Zawieszki do smoczków plecione z bawełnianych sznureczków, muślinowe woreczki na smoczki, gryzaki dla dzieci, przytulanki z miękkiej bawełny o najwyższej jakości..., a kolejne produkty już czekają, by zaistnieć.

Czy Hi Little One (w tłumaczeniu: „cześć maleńka”) jest marką godną uwagi? Dla nas tak, bo wpisuje się w politykę naszego sklepu (pracujemy dla dobra dzieci i ich rodziców). Zawieszki do smoczków Hi Little One urzekają prostotą, zadziwiają kolorystyką i zaskakują funkcjonalnością, podobnie inne produkty, które są dziełem ludzkich rąk tej niewielkiej manufaktury. Doceńmy to co nasze, polskie – bo warto. Hi Little One jest tego przykładem. W „Baby and Mam” szukamy i otwieramy drzwi przed najlepszymi.

Zaufane Opinie IdoSell
4.86 / 5.00 59 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2022-12-06
Wszystko ok, ekspresowa dostawa.
2022-09-26
Zamówienie zrealizowane bardzo sprawnie
pixelpixel