Darmowa dostawa od 199,00 zł

Poradnik dla rodziców

5 rzeczy, które dzieci mają za złość rodzicom w dorosłości
Instynkt macierzyński swoją drogą, ale swiadomość pewnych zachowań i umiejętność budowania odpowiednich relacji z dzieckiem może znaczącą pomóc nam i jemu w przyszłości. Przyjżyjmy się jak uniknięciu tych najbardziej szkodliwych błędów wychowawczych, za które dzieci mogą mieć do nas pretensje.
Czytaj więcej
Jak wesprzeć dziecko w pójściu do żłobka lub przedszkola?
Rodzic podejmując decyzję o posłaniu dziecka do żlobka lub przedszkola, zastanawia sie jak jego dziecko odnajdzie się w nowej sytuacji. Trzeba przyznać, że jest to duża zmiana dla dziecka. A jak to w życiu bywa zmianom często towarzyszy wiele emocji m.in lęk, strach, czy stres. Przeczytaj, jak postępować, aby wesprzeć dziecko w jego pierwszych kontaktach z przedszkolem, czy żłobkiem.
Czytaj więcej
Jakie zabawy z dzieckiem na dworze? Wspólne spędzanie czasu na świeżym powietrzu
Spędzanie z dzieckiem czasu na świeżym powietrzu to dobro samo w sobie. Szczególnie w dzisiejszych czasach, kiedy nasze pociechy przez wiele godzin dziennie są pochłonięte ekranami tabletów, telefonów czy telewizorów. Miejsce trzepakowych spotkań, podwórkowych meczy i rozmów na ławce zajęły komunikatory i portale społecznościowe ograniczające bezpośrednie kontakty z rówieśnikami -  ważny element podczas dorastania. Przeczytaj jak i dlaczego powinniśmy się angażować w zabawy na świeżym powietrzu z dziećmi.
Czytaj więcej
Wakacje z dziećmi i ciągłe awantury - jak uniknąć ich w tym roku?
Rodzice doskonale zdają sobie sprawę z tego, jak wymagające może być wytrzymanie na wakacjach z pełnymi energii dziećmi. Niestety czasami mamy kłopoty, żeby poradzić sobie z małym pasażerem i uniknąć niechcianych spięć, które często pojawiają się gdy malec zaczyna się niecierpliwić albo bardzo się nudzi. Przeczytaj wskazówki, jak uniknąć awantur z dziećmi na wakacjach w tym roku.
Czytaj więcej
Jak zatroszczyć się o dziecko, troszcząc się o siebie?
Wśród wielu dorosłych panuje przekonanie, że malutkie, niedojrzałe jeszcze dziecko będzie wykazywać się większą elastycznością i umiejętnością współpracy, niż osoba dorosła. Może to wynikać z przekonania wyższości władzy rodzicielskiej, nad umiejętnością odpowiedniej komunikacji.
Czytaj więcej
Zaufane Opinie IdoSell
4.86 / 5.00 59 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2022-12-06
Wszystko ok, ekspresowa dostawa.
2022-08-23
Bardzo szybka realizacja zamówienia, polecam!
pixelpixel