Darmowa dostawa od 199,00 zł

Blog

5 rzeczy, które dzieci mają za złość rodzicom w dorosłości
Instynkt macierzyński swoją drogą, ale swiadomość pewnych zachowań i umiejętność budowania odpowiednich relacji z dzieckiem może znaczącą pomóc nam i jemu w przyszłości. Przyjżyjmy się jak uniknięciu tych najbardziej szkodliwych błędów wychowawczych, za które dzieci mogą mieć do nas pretensje.
Czytaj więcej
Jak wesprzeć dziecko w pójściu do żłobka lub przedszkola?
Rodzic podejmując decyzję o posłaniu dziecka do żlobka lub przedszkola, zastanawia sie jak jego dziecko odnajdzie się w nowej sytuacji. Trzeba przyznać, że jest to duża zmiana dla dziecka. A jak to w życiu bywa zmianom często towarzyszy wiele emocji m.in lęk, strach, czy stres. Przeczytaj, jak postępować, aby wesprzeć dziecko w jego pierwszych kontaktach z przedszkolem, czy żłobkiem.
Czytaj więcej
Nieśmiałość u Twojego dziecka- co musisz wiedzieć, jak wspierać?
Twoje dziecko w towarzystwie obcych osób chowa się za Tobą, chwyta za rękę i czuje się niekomfortowo. Dodatkowo słowa takie jak: no nie wstydź się, powiedz dzień dobry, potęgują nieśmiałość, wprowadzając w coraz większe zakłopotanie nie tylko dziecko, ale często Ciebie? Bardzo ważne jest, byś jako rodzic akceptował nieśmiałość swojej pociechy i zrozumiał jej przyczyny. Wiedza ta pomoże w budowaniu relacji z dzieckiem, opartej na zrozumieniu i wsparciu.
Czytaj więcej
Jakie zabawy z dzieckiem na dworze? Wspólne spędzanie czasu na świeżym powietrzu
Spędzanie z dzieckiem czasu na świeżym powietrzu to dobro samo w sobie. Szczególnie w dzisiejszych czasach, kiedy nasze pociechy przez wiele godzin dziennie są pochłonięte ekranami tabletów, telefonów czy telewizorów. Miejsce trzepakowych spotkań, podwórkowych meczy i rozmów na ławce zajęły komunikatory i portale społecznościowe ograniczające bezpośrednie kontakty z rówieśnikami -  ważny element podczas dorastania. Przeczytaj jak i dlaczego powinniśmy się angażować w zabawy na świeżym powietrzu z dziećmi.
Czytaj więcej
Wakacje z dziećmi i ciągłe awantury - jak uniknąć ich w tym roku?
Rodzice doskonale zdają sobie sprawę z tego, jak wymagające może być wytrzymanie na wakacjach z pełnymi energii dziećmi. Niestety czasami mamy kłopoty, żeby poradzić sobie z małym pasażerem i uniknąć niechcianych spięć, które często pojawiają się gdy malec zaczyna się niecierpliwić albo bardzo się nudzi. Przeczytaj wskazówki, jak uniknąć awantur z dziećmi na wakacjach w tym roku.
Czytaj więcej
Jak zatroszczyć się o dziecko, troszcząc się o siebie?
Wśród wielu dorosłych panuje przekonanie, że malutkie, niedojrzałe jeszcze dziecko będzie wykazywać się większą elastycznością i umiejętnością współpracy, niż osoba dorosła. Może to wynikać z przekonania wyższości władzy rodzicielskiej, nad umiejętnością odpowiedniej komunikacji.
Czytaj więcej
Zabawki dla starszych dzieci
Gdy przychodzi dzień wybrania prezentu dla swojego Milusińskiego, zachodzimy w głowę co sprawiłoby im radość i przyjemność. Dzisiejszy wpis podpowiada, czym można obdarować trochę starsze dziecko. Zapraszamy do lektury.
Czytaj więcej
Zaufane Opinie IdoSell
4.86 / 5.00 59 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2022-09-26
Zakupiona czapka jest super, szybka dostawa ;)
2022-08-23
Bardzo szybka realizacja zamówienia, polecam!
pixelpixel